Nová řada základních lokátorů inženýrských sítí C.Scope CXL 3 a DXL 3

C.Scope letos na jaře přišel z výrazným vylepšením původní řady CAD. Nové lokátory CXL 3 a DXL 3 nahrazují původní lokátor CAT. Řada CAT byla asi nejdéle vyráběnou řadou lokátorů v celé historii C.Scope a dá se o ní mluvit doslova jako legendární. Ostatně řada firem používá 20 a více let staré lokátory C.Scope CAD.

C.Scope CXL 3 a DXL 3 nabízí přesnou a snadnou lokalizaci všech typů inženýrských sítí. Jsou extrémně jednoduché na obsluhu a nabízí také bezkonkurenční cenu.  Tento typ lokátoru ocení všechny stavební firmy, zabývající se výkopovými pracemi. Obsluha lokátoru v podstatě nepotřebuje žádné zaškolení a každý pracovník je schopný lokátor používat takřka okamžitě. Pověstná je také odolnost lokátorů, testovaných na pád z 1 metru na betonovou podložku.

Odkazy na lokátory C.Scope CXL 3 a DXL 3

Lokátor inženýrských sítí C.Scope CXL 3
Lokátor inženýrských sítí C.Scope DXL 3

Zde si můžete stáhnout katalog lokátorů CXL3 a DXL3 ve formátu pdf.
Katalog si stáhnete poklepáním na obrázek

 

 

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

Vyhledávejte kovová a nekovová potrubí, elektrické vodiče a úniky kapalin jediným přístrojem

TechnoAc TPT 522 je vysoce universální detektor, s jehož pomocí vyřešíte takřka jakýkoli problém při vyhledávání inženýrských sítí.

Číst více

AP-027 aneb universální detektor - lokátor ing. sítí pro všechny typy použití

Je jenom málo lokátorů, které by měly tak široké použiti a přitom tak jednoduchou obsluhu. Pokud řešíte uniky kapalin, vyhledávání kovových a plastových potrubí určitě by jsem měli tomuto článku věnovat několik minut svého času.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více