Nová řada detektorů inženýrských sítí C.Scope

Britská firma C.Scope letošní jaro přišla ze čtvrtou řadou svých oblíbených detektorů inženýrských sítí. Všechny tři typy detektorů (CXL4. DXL4 a MXT4) přidali na citlivosti a také na přesnosti vyhodnocení. Velkým posunem dopředu jsou verze DBG s instalovaným GPS modulem. Bonusem navíc je pak možnost si stáhnout novu chytrou aplikaci a stahovat si z detektoru veškerá naměřená data. Ty jsou navíc v detektorech ukládaná po dobu jednoho roku.

Stejně jako u předchozích verzí i u nové 4 řady nabízíme také zvýhodněné sety. U nich najdete zdarma nepostradatelného pomocníka v podobě indukčních kleští v hodnotě větší než 7000 Kč s DPH.

Všechny detektory inženýrských sítí C.Scope najdete zde: Detektory inženýrských sítí C.Scope

Společnost Detektory Mlejsky s.r.o je výhradním dovozcem všech přístrojů C.Scope pro Českou a Slovenskou republiku. Zajišťujeme servis všech přístrojů C.Scope, školení a poradenství.

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

Vyhledávejte kovová a nekovová potrubí, elektrické vodiče a úniky kapalin jediným přístrojem

TechnoAc TPT 522 je vysoce universální detektor, s jehož pomocí vyřešíte takřka jakýkoli problém při vyhledávání inženýrských sítí.

Číst více

AP-027 aneb universální detektor - lokátor ing. sítí pro všechny typy použití

Je jenom málo lokátorů, které by měly tak široké použiti a přitom tak jednoduchou obsluhu. Pokud řešíte uniky kapalin, vyhledávání kovových a plastových potrubí určitě by jsem měli tomuto článku věnovat několik minut svého času.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více