Katalogy lokátorů inženýrských sítí a detektorů úniků kapalin

Detektory Mlejnský s.r.o jsou distributorem několika špičkových výrobců lokátorů inženýrských sítí a detektorů úniku kapalin v České a Slovenské republice. V naší nabídce nyní najdete ucelenou řadu přístrojů, které Vám umožní takřka veškerou, v současnosti myslitenou detekci inženýrských sítích. Od sledování a zaměření elektrických vodičů a potrubí, po vyhodnocení a nalezení poruch, nalezení jednotlivých kabelů ve svazku nebo sledování plastových potrubí atd.

Detektory Mlejnský s.r.o jsou v současnosti distributorem značek C.Scope (UK), TechnoAc (RUS), Fuji Tecom (JP), Fisher (USA) a Nokta (TR). Všechny námi dodávané lokátory a detektory najdete v Katalogu průmyslových detektorů a lokátorů 2016. Pro značku TechnoAc jsme pak připravili speciální katalog, zaměřený pouze na špičkové přístroje tohoto výrobce.

Katalog průmyslových detektorů a lokátorů 2016

Katalog ve formátu pdf (6 MB) si můžete stáhnout zde: Detektory Mlejnský - Katalog průmyslových detektorů a lokátorů 2016, nebo poklepáním na obrázek.

Katalog lokátorů inženýrských sítí a detektorů úniků vody Techno-Ac 2016

Katalog ve formátu pdf (4MB) si můžete stáhnout zde: Katalog lokátorů inženýrských sítí a detektorů úniku vody Techno-Ac 2016, nebo poklepáním na obrázek.

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

C.Scope M-SCAN - profesionální magnetometr za sexy cenu

Nový magnetometr od C.Scope

Číst více

Nová řada detektorů inženýrských sítí C.Scope

Britská firma C.Scope letošní jaro přišla ze čtvrtou řadou svých oblíbených detektorů inženýrských sítí. Všechny tři typy detektorů (CXL4. DXL4 a MXT4) přidali na citlivosti a také na přesnosti vyhodnocení.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více