FUJI TECOM DNR-18 lokátor úniků vody

Společnost Fuji Tecom, se sídlem na ostrově Honshu, je nejstarším výrobcem lokátorů inženýrských sítí a detektorů úniků vody v Japonsku. Vývoji lokátorů úniku vody se společnost věnuje desítky let a všechny její přístroje vždy vynikají jednoduchostí obsluhy a maximální účelností.

Nový lokátor DNR-18 má velmi jednoduchou a maximálně účelnou konstrukci. Obsluha je natolik snadná, že jste schopni ji zvládnout během 5 minut. Přístroj je velice citlivý a schopen detekovat i ty nejmenší úniky. Přístroj je vhodný jak pro hledání úniků na inženýrských sítích v terénu, tak na menší a drobné úniky uvnitř budov.

Technická specifikace detektoru úniků vody Fuji Tecom

Fuji Tecom DNR-18 je vysoce pokročilý digitální přístroj poslední generace. Takřka dokonale redukuje okolní šum, projíždějící vozidla atd. Ve všech měřitelných parametrech výrazně převyšuje tradiční detektory úniků vody, založených na klasických filtrech, které ale nejsou schopny odfiltrovat společně přerušované zvuky v širokém frekvenčním pásmu. Nechte DNR 18 pracovat a už se nebudete muset spoléhat pouze na Váš sluch.

Můžete sledovat graf detektoru, ukládat si měřící body a následně je vyhodnotit na vašem PC. Užijte si nízkou hmotnost 500g a vysoce citlivý půdní mikrofon spolu s řadou patentovaných technologií usnadňujícíCh Vám práci v terénu.

Zesilovače

Citlivost: 900 V / G nebo vyšší (400 Hz)
Filtry: Nízká hladina na vysoké úrovni
<100 Hz, 400 Hz
100 Hz, 600 Hz
200 Hz až 800 Hz
400 Hz, 1200 Hz
2200 Hz

Pracovní teplota: -5 C - +55 ° C.
Uložená data: Vlastní úrovně, ID číslo měřícího bodu, datum a čas. Paměť pro 250 měřicích bodů
Ochrana: IP52
Baterie: DC 6 V (LR14 1,5 x 4)
Provozní doba: > 24 hodin
Rozměry: 163 mm x 76.5 mm x 145 mm
Hmotnost: 780 gramů.

Půdní mikrofon
Citlivost: 0,7 V / g nebo více (při 400 Hz)
Hmotnost: 500 g

Sluchátka
Impedance: 8 ohmů
Hmotnost: 420 g

 

 

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

C.Scope M-SCAN - profesionální magnetometr za sexy cenu

Nový magnetometr od C.Scope

Číst více

Nová řada detektorů inženýrských sítí C.Scope

Britská firma C.Scope letošní jaro přišla ze čtvrtou řadou svých oblíbených detektorů inženýrských sítí. Všechny tři typy detektorů (CXL4. DXL4 a MXT4) přidali na citlivosti a také na přesnosti vyhodnocení.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více