Detektor a lokátor Technoac Success ATP 434

Success ATP 434 je v mnoha ohledech jedinečný detektor a lokátor v jednom. Díky němu máte možnost lokalizovat kovové inženýrské sétě a zároveň hledat úniky kapalin. Pokud Vás tato možnost zaujala, doporučujeme se podívat do instruktážního manuálu, který si můžete stáhnout poklepáním na obrázek.

Odkazy na lokátory Success na stránkách detektory-mlejnsky.

Techno-Ac Success AT-407
Tachno-Ac Success ATP-434
Techno-Ac TPT-522

Společnost Detektory Mlejnsky s.r.o je distributorem Technoac pro Českou a Slovenskou republiku. Zajišťujeme jak zaruční, tak pozáruční servis, školení a poradentsví v oblasti detekce úniků kapalin a lokalizace inženýrských sítí.

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

Vyhledávejte kovová a nekovová potrubí, elektrické vodiče a úniky kapalin jediným přístrojem

TechnoAc TPT 522 je vysoce universální detektor, s jehož pomocí vyřešíte takřka jakýkoli problém při vyhledávání inženýrských sítí.

Číst více

AP-027 aneb universální detektor - lokátor ing. sítí pro všechny typy použití

Je jenom málo lokátorů, které by měly tak široké použiti a přitom tak jednoduchou obsluhu. Pokud řešíte uniky kapalin, vyhledávání kovových a plastových potrubí určitě by jsem měli tomuto článku věnovat několik minut svého času.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více