Letní akce Minelab

Udělejte radost sobě i svému “nástupci” a využijte letní Minelab akci. Od 12.7.2016 do 31.9.2016 dostanete ke všem multifrekvenčním detektorům Minelab včetně doplňků také detektor kovů Minelab Go Find 20!

Detektor kovu Minelab Safari v akčním setu s Go Find 20 za 3990 Kč zdarma!

V setu obdržíte detektor kovů Minelab Safari a Minelab Go Find 20, kryt boxu elektroniky, tričko Českého klubu vlastníků detektorů Minelab, kryt sondy 11” pro detektor Safari a instruktážní DVD. Cena detektoru je 24 490 Kč s DPH.

Detektor kovů Minelab E-Trac Plus v akčním setu s Go Find 20 za 3990 Kč zdarma!

V setu obdržíte detektor kovů Minelab E-Trac Plus a Minelab Go Find 20, sluchátka Koss UR 30, nabíječku, aku blok, kryt boxu elektroniky, tričko Českého klubu vlastníků detektorů Minelab, kryt sondy 11” a instruktážní DVD. Cena detektoru je 36 500 Kč s DPH.

Detektor kovů Minelab CTX 3030 v akčním setu s Go Find 20 za 3990 Kč zdarma!

V setu obdržíte detektor kovů Minelab CTX 3030 a Minelab Go Find 20, kryt sondy, bateriové pouzdro, sluchátka Koss UR30, bezdrátový přijímač WM10, aku blok a nabíječku, kryt elektroniky a zadní bateriové části, auto nabíječku bateriového bloku, výukové DVD v češtině natočené týmem Lovce pokladů a přepravní bag Minelab na detektor CTX. Cena detektoru je 56 900 Kč s DPH.

Další články z Recenze a testy detektorů, lokátorů

Vyhledávejte kovová a nekovová potrubí, elektrické vodiče a úniky kapalin jediným přístrojem

TechnoAc TPT 522 je vysoce universální detektor, s jehož pomocí vyřešíte takřka jakýkoli problém při vyhledávání inženýrských sítí.

Číst více

AP-027 aneb universální detektor - lokátor ing. sítí pro všechny typy použití

Je jenom málo lokátorů, které by měly tak široké použiti a přitom tak jednoduchou obsluhu. Pokud řešíte uniky kapalin, vyhledávání kovových a plastových potrubí určitě by jsem měli tomuto článku věnovat několik minut svého času.

Číst více

C.Scope jednoduchý ruční stavební detektor

Ruční detektor určený pro všechny řemeslníky, kteří se chtějí při vrtání vyhnout problémům s převrtaným elektrickými vodiči a navrtanými kovovými konstrukcemi.

Číst více